ŞCOALA DE VARĂ, CEA MAI BUNĂ SOLUŢIE PENTRU VACANŢA COPILULUI TĂU

scoala-de-vara-after-school-georgi

A început vara şi te îngrijorezi deja ce vei face cu micuţul tău care a terminat deja grădiniţa? Ei bine, Scoala de Vară Georgi te scapă de orice grijă şi vara aceasta. Pentru toţi părinţii care locuiesc în sectorul 6, în cartierele Militari, Drumul Taberei, Ghencea, ANL Brâncuşi sau în zona Kaufland Valea Oltului există o soluţie la îndemână.

Copilul dumneavoastră va avea parte de cea mai bună îngrijire la şcoala noastră de vară şi în programul special after-school. Şi asta pentru că şcoala de vară înseamnă mai mult decât atât. Pe toată perioada vacanţei, între 22 iunie şi 11 septembrie, Şcoala de Vară Georgi le oferă celor mici ocazia de a participa activ la ateliere, concursuri, vizite şi multe alte activităţi educative şi recreative.

Nici preţurile şcolii de vară nu trebuie să vă îngrijoreze, veţi plăti sume incepand de la 700lei si  beneficiati  de toate optionalele incluse.

Afla mai multe detalii »

Şcoala de Vară Georgi şi-a deschis porţile pentru toţi copiii şi vă aşteaptă cu drag pentru înscrieri.

top